D Sprint

1.Lone BrochmannBækkelagets SK20:52
2.Kine GulliksenBækkelagets SK21:30
3.Louise OramBækkelagets SK21:36
4.Britta FismenFossum IF22:39
5.Hanne Maria VisterOSI Orientering24:03
6.Gunn Camilla StangOSI Orientering26:01
7.Elisabeth Mork FjelværOSI Orientering29:04
8.Mariken BjervaDrangedal OL29:19
9.Gunhild Nordgaard HenstadPrivat29:27
10.Veslemøy SolbergKonnerud IL29:42
11.Margrete EngzeliusAsker SK30:32
12.Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL31:20
13.Cecilie Christin KvermeFossum IF31:29
14.Barbara KaroliSentrum OK31:48
15.Celine Vik OlsenLarvik OK32:28
16.Frøy GrøndahlLillomarka OL33:29
17.Marianne ReuschHeming Orientering34:41
18.Mona MellonaSentrum OK35:23
19.Linda FredhMåren OK35:43
20.Grete BerntsenMåren OK40:32
21.Debora KaroliSentrum OK43:16
22.Pamela KaroliSentrum OK57:27
23.Silje MellqvistKamp/Vestheim IF79:33
Aleidis LøkenHeming OrienteringRUN
Berit Sofie WiklundNydalen SKRUN
Cristina LuisNydalen SKRUN
Frida Næss-UlsethNydalen SKRUN
Splittimes

D-16

1.Tina KallesonOppsal IF28:04
2.Jenny WinsvoldSentrum OK30:31
2.Marie SaugestadNydalen SK35:27
3.Caroline Lehn-AndresenSentrum OK46:50
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BILDSQ
Splittimes

D60

1.Nora UrsinFossum IF31:47
2.Kjersti ThoStabæk IF35:20
3.Unni DrageHaugerud IF38:33
4.Brynhild FanuelsenFossum IF47:27
Splittimes

H Sprint

1.Thomas NipenNydalen SK17:29
2.Mathias NipenBækkelagets SK17:58
3.Tobias HyllesethSentrum OK18:47
4.Mikael OlaussonOSI Orientering19:11
5.Tobias KristensenLarvik OK19:34
6.Kai F. KaroliSentrum OK20:09
7.Lars Steinar HefreBø OL20:14
8.Ludvig RødnesOppsal IF20:29
9.Ivar SeierstadGeoform20:36
10.Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL20:41
11.Dag Steinar RagvinBø OL20:46
12.Are WigaardOppsal IF20:54
13.Christian ReuschHeming Orientering20:58
14.Henrik ReuschHeming Orientering21:05
15.Håkon DanevadÅs-Umb Orientering21:12
16.Per Henning BjervaÅs-Umb Orientering21:33
17.Trond LundTyrving21:34
18.Jan Fredrik HelgakerVeritas BIL21:38
Torstein HoleNydalen SK21:38
20.Egil Reidar Osnes!-- 195819 -->Privat21:58
21.Johnny Puma!-- 488280 -->Sentrum OK22:03
22.Espen WigaardOppsal IF22:06
23.Håvard HågårdKonnerud IL22:26
24.Bjørn HaugeNydalen SK22:31
25.Harald IweGeoform22:32
26.Simen BjøringsøyNydalen SK22:37
27.Ivar MaalenÅs-Umb Orientering23:10
28.Truls KvaaseBækkelagets SK23:21
29.Øyvind HyllesethSkien OK23:33
30.Morten TangenMåren OK23:39
31.Fredrik LarsenIndre Østfold OK24:22
32.Richard Zeiner-GundersenFossum IF24:32
33.Tor RingstadHedrum OL25:03
34.Eilert AamotOppsal IF25:41
35.Ove MartinsenHauketo IF26:03
36.Fredrik SaugestadNydalen SK27:33
37.Sven OhrvikKonnerud IL27:44
38.Eskil ÅsmulOL Trollelg27:53
39.Aleksander SkøyeneieOSI Orientering27:59
40.Johan MattsonLillomarka OL28:13
41.Stein MellaOppsal IF28:24
42.Tom KristensenLarvik OK28:39
43.Bent Sande KvermeFossum IF30:20
44.Johs HjelmstadBækkelagets SK30:35
44.Uno HanslienBILPost30:57
45.Ola NilsenOppsal IF34:10
46.Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF79:11
47.Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF79:42
Guttorm EggeOSI OrienteringRUN
Halvor SaunesNydalen SKRUN
Halvor SteinsholtÅs-Umb OrienteringRUN
Petter PotterNydalen SKRUN
Splittimes

H-16

1.Anselm ReichenbachOppsal IF25:14
2.Sigurd RødnesOppsal IF27:38
3.Felix HyllesethSentrum OK34:51
4.Fridtjof ReuschHeming Orientering38:25
5.Lars ArnesenPrivat41:19
6.Marius Lehn-AndresenSentrum OK46:53
7.Sondre HSentrum OK57:27
7.Sivert HSentrum OK57:27
Marius E. AamotOppsal IFRUN
Splittimes

H60

1.Are EriksenOSI Orientering23:34
2.Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF26:16
3.Petter NæssOppsal IF28:27
4.Helge RevhaugRingerike OL29:21
5.Knut HangeraasGeoform32:19
6.Rune HultgreenOppsal IF33:45
7.Knut Tore SolheimNydalen SK34:18
8.Tor DrageHaugerud IF36:43
9.Eyvind AasGeoform43:00
10.Sigurd HaugerudGeoform53:50
11.Jon FanavoldKamp/Vestheim IF53:55
12.Tor E. HenriksenLillomarka OL54:09
13.Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF78:57
Bernt TollefsenGeoformRUN
Bjørn GunnerødGeoformRUN
John Tomas PetersenNittedal OLRUN
Jon C. FougnerHeming OrienteringRUN
Øyvind GylverAsker SKRUN
Splittimes

Generated by tTiMe 0.70